Deneyimli Danışmanlık

Ne eksik ve fazla, Yedekleme, Klonlama ve Taşıma
Tam ihtiyacınız olan çözümler.

01

Temel Destek

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Temel Destek paketinde başlangıç seviyesinde ihtiyacınıza yönelik gerekli ve yeterli işlemler karşılanır.

02

Standart Destek

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Standart Destek paketi  ile daha gelişmiş seviyelerde rakipler ve rekabetin bulunduğu alanlara özel çözümler sunulur.

03

Pro Destek

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Pro Destek paketinde rekabetin çok fazla olduğu alanlarda, işletmenize markanıza özel araştırmalar ve değerlendirmeler bunulur.

Yönetilen Danışmanlık

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma

Sonuç odaklı bir ajans olarak Yedekleme, Klonlama ve Taşıma alanında uzmanız.

Müşterilerimiz için iş başarısına önemli ölçüde katkıda bulunan yüksek performanslı Yedekleme, Klonlama ve Taşıma geliştiriyor ve yönetiyoruz.

Bunu yaparken, yaratıcılığı veriye dayalı optimizasyonla birleştiriyor ve çalışmalarımızın başarısını sürekli olarak ölçüyoruz.

  1. Planlıyoruz
  2. Projelendiriyoruz
  3. Gerçekleştiriyoruz
Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Ücretleri

Size Uygun Profesyonel Planlar

Temel

500 TL
/ den başlayan fiyatlar

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Temel Destek ile başlangıç seviyesinde ihtiyacınıza yönelik gerekli ve yeterli işlemler karşılanır.

Standart

750 TL
/ den başlayan fiyatlar

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Standart Destek ile daha gelişmiş seviyelerde rakipler ve rekabetin bulunduğu alanlara özel çözümler sunulur.

Pro

1000 TL
/ den başlayan fiyatlar

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Pro Destek ile rekabetin çok fazla olduğu alanlarda, işletmenize markanıza özel araştırmalar ve değerlendirmeler bunulur.

#By meoman

Profesyonel çalışmayı seviyoruz

Kullanıcı ara yüzünün tüm cihazlar (masaüstü, tablet, mobil) için özel optimize ediyor ve Yedekleme, Klonlama ve Taşıma için her zaman mobil uyumlu özelleştirmeler sağlıyoruz.

her zaman tam destek

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma Uzmanıyız

Ana işinize tamamen konsantre olabilmeniz için, destek sunduğumuz Yedekleme, Klonlama ve Taşıma kategorisinde işlemlerin sorumluluklarının tamamını üstleniyoruz.

Sorumluluk
100 %
Destek
100 %
Güven
100 %
hizmet meoman
wordpress mini logo

İLETİŞİME GEÇ! Yardım AL.

Yedekleme, Klonlama ve Taşıma için yardım mı gerekli ?

Hızlı ve doğru bir sonuç için bize yazın.

    Doğrulama için lütfen aşağıya 5555 yazın.