Deneyimli Danışmanlık

Ne eksik ve fazla, Destek & Danışmanlık Hizmeti
Tam ihtiyacınız olan çözümler.

01

Temel Destek

Destek & Danışmanlık Hizmeti Temel Destek paketinde başlangıç seviyesinde ihtiyacınıza yönelik gerekli ve yeterli işlemler karşılanır.

02

Standart Destek

Destek & Danışmanlık Hizmeti Standart Destek paketi  ile daha gelişmiş seviyelerde rakipler ve rekabetin bulunduğu alanlara özel çözümler sunulur.

03

Pro Destek

Destek & Danışmanlık Hizmeti Pro Destek paketinde rekabetin çok fazla olduğu alanlarda, işletmenize markanıza özel araştırmalar ve değerlendirmeler bunulur.

Yönetilen Danışmanlık

Destek & Danışmanlık Hizmeti

Sonuç odaklı bir ajans olarak Destek & Danışmanlık Hizmeti alanında uzmanız.

Müşterilerimiz için iş başarısına önemli ölçüde katkıda bulunan yüksek performanslı Destek & Danışmanlık Hizmeti geliştiriyor ve yönetiyoruz.

Bunu yaparken, yaratıcılığı veriye dayalı optimizasyonla birleştiriyor ve çalışmalarımızın başarısını sürekli olarak ölçüyoruz.

  1. Planlıyoruz
  2. Projelendiriyoruz
  3. Gerçekleştiriyoruz
Destek & Danışmanlık Hizmeti Ücretleri

Size Uygun Profesyonel Planlar

Temel

2.000 TL
/ den başlayan fiyatlar

Destek & Danışmanlık Hizmeti Temel Destek ile başlangıç seviyesinde ihtiyacınıza yönelik gerekli ve yeterli işlemler karşılanır.

Standart

3.500 TL
/ den başlayan fiyatlar

Destek & Danışmanlık Hizmeti Standart Destek ile daha gelişmiş seviyelerde rakipler ve rekabetin bulunduğu alanlara özel çözümler sunulur.

Pro

5.000 TL
/ den başlayan fiyatlar

Destek & Danışmanlık Hizmeti Pro Destek ile rekabetin çok fazla olduğu alanlarda, işletmenize markanıza özel araştırmalar ve değerlendirmeler bunulur.

#By meoman

Profesyonel çalışmayı seviyoruz

Kullanıcı ara yüzünün tüm cihazlar (masaüstü, tablet, mobil) için özel optimize ediyor ve Destek & Danışmanlık Hizmeti için her zaman mobil uyumlu özelleştirmeler sağlıyoruz.

her zaman tam destek

Destek & Danışmanlık Hizmeti Uzmanıyız

Ana işinize tamamen konsantre olabilmeniz için, destek sunduğumuz Destek & Danışmanlık Hizmeti kategorisinde işlemlerin sorumluluklarının tamamını üstleniyoruz.

Sorumluluk
100 %
Destek
100 %
Güven
100 %
hizmet meoman
wordpress mini logo

İLETİŞİME GEÇ! Yardım AL.

Destek & Danışmanlık Hizmeti için yardım mı gerekli ?

Hızlı ve doğru bir sonuç için bize yazın.

    Doğrulama için lütfen aşağıya 5555 yazın.