WordPress Temaları

Güneş Enerjisi Çözümleri Teması

Kategori
Güneş Enerjisi Çözümleri
Altyapı
WordPress

Güneş Enerjisi Çözümleri Teması Web site kurulumu

Size son derece etkili bir web sitesi olmak için gerekli tüm özelliklere sahip, son derece özelleştirilebilir ve mükemmel yanıt veren temamızı sunuyoruz. IRecco teması, güneş enerjisi çiftliği web siteleri, güneş paneli mağazaları vb. gibi tüm Çevre Dostu enerji hizmetleri için kullanılabilir.

Tema, çok sayıda önceden tanımlanmış bölüm ve düzene, esnek 15+ blog ve 10+ portföy düzenine, enerji içeriğinizi sunmanıza yardımcı olacak 30’dan fazla yerleşik özel kısa koda sahiptir. Ayrıca, birlikte verilen WooCommerse eklentisi ile ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

IRecco, ömür boyu güncellemeler, kolay destek ve en kolay sayfa oluşturucu Elementor’u içeriyordu. Yani bu tema kodlamaya gerek yok, görsel sayfa oluşturucu yardımıyla her şeyi yapabilirsiniz. IRecco Child Theme içerdiğinden, web sitesi başarısını kaybetmekten korkmayın.

RevolutionSlider’ın eklenmesiyle ölçülü şık tasarım ve tamamen duyarlı bir şablon her yerde gözleriniz için bir zevk olacak. Tek tıklamayla Demo İçe Aktarmayı unutmayın! Demo içe aktarmaya başlayabilir ve diğer faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm şüphelerinizi bir kenara bırakın ve canlı demoyu kontrol edin!

Neden Bu Tema ? - Güneş Enerjisi Çözümleri Teması

Tedarik zinciri, değer zinciri, proje çizelgeleme, üretim, hizmetler ve yedek parçalar, teknoloji, Ar-Ge vb. dahil tüm fonksiyonlar eksiksiz bir çözüm paketi sunmak için entegre edilmiştir.

01

TEMA SEÇİMİ

Tema seçimi web sitenin en önemli kriterlerinden biridir. WordPress Güneş Enerji Teması hem kullanım açısından basit, hem de görsel açıdan ziyaretçilerinize iyi bir deneyim kazandıracaktır.

02

TEMA KURULUMU

Günerş Enerjisi Teması, bizler tarafından profesyonel ve eksiksizce kurularak sizlere anahtar teslim olarak teslim edilmektedir. Tema kurulum işlem süresi değişkenlik göstermektedir.

03

TESLİM

Seçmiş olduğunuz tema tüm ayarları ile birlikte A'dan Z'ye hazırlanıp sizlere teslim edilmektedir. Yapmanız gereken tek şey hazır kurulu sitenizi müşterileriniz ile paylaşmak olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir